За рівнем захворюваності на коронавірус Україна може потрапити у трійку лідерів серед країн Європи. Наразі вона знаходиться в п’ятірці лідерів.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на керівника Центру економіки охорони здоров’я Київської школи економіки (KSE) Юрія Ганиченка.
Він констатував, що за останній тиждень відбулося сповільнення темпів зростання захворюваності та добових госпіталізацій в Україні, однак ці показники залишаються максимально великими.
Госпіталізацій стало більше на 28% (минулого тижня цей показник становив +51%), кількість нових випадків збільшилася на 36% (минулого тижня +68%).
“Наразі Україна знаходиться в п’ятірці європейських країн з найвищим рівнем захворюваності на COVID-19. За два тижні наша країна може увійти у трійку лідерів”, – заявив Ганиченко.
Нагадаємо, кілька днів тому Україна посіла друге місце в Європі за добовою смертністю від COVID-19.
Парламент відкрив шлях до збільшення видатків на оборону на 1,56 трлн гривень
"Ми сильні. Ми разом": в Україні випустили нові пам'ятні монети, присвячені Миколаївській та Одеській областям
Викрадали чоловіків, катували і ґвалтували - на Одещині затримали групу працівників ТЦК
З корабля, що тоне, першими тікають щури: чому онколог покинула клініку Odrex одразу після смерті пацієнта