Сполучені Штати підписали військову угоду з Польщею щодо зміцнення військової співпраці. Американських військових передислокують з Німеччини до Польщі.
Про це повідомляє Deutsche Welle.
Як повідомляється, угода була підписана сьогодні державним секретарем США Майк Помпео та міністром оборони Польщі Маріушом Блащаком. Угода передбачає, що в Польщі додатково розмістять 1000 американських військових.
Тож загальна кількість контингенту США в цій країні становитиме близько 5,6 тисяч військовослужбовців. Наразі інші деталі угоди не розголошуються.
Нагадаємо, Польща і Сполучені Штати узгодили домовленості про розміщення в Республіці постійного американського військового контингенту.
Зазначимо, глава Пентагону офіційно повідомив, що США виводять 11,9 тисячі військових з Німеччини і перекидають їх ближче до кордонів Росії.
Як пізніше стало відомо, частину американських військових з Німеччини перекинуть в Польщу для стримування Росії.
"Стратегічна помилка". Туск відреагував на загострення конфлікту між Польщею та Україною
Макрон розкрив нові деталі перемовин Трампа та Путіна на Алясці
Трамп відвідає робочу сесію із Зеленським на саміті G7 - Reuters
Угорщина погодилася на євроінтеграцію України