Президент Росії Володимир Путін заявив, що Київ вибірково дотримується умов мінських угод. Про це він заявив під час телефонної розмови з президентом Франції Еммануелем Макроном.
Про це повідомили в Кремлі.
Під час розмови Путін висловив стурбованість відсутністю прогресу в реалізації мінських угод.
“Володимир Путін звернув особливу увагу на спроби Києва по-своєму трактувати ці домовленості і вибірково підходити до дотримання узятих на себе, в тому числі в рамках нормандського формату, зобов’язань”, – повідомили в Кремлі.
Нагадаємо, в п’ятницю, 11 вересня, у Берліні відбулася зустріч радників лідерів “нормандської четвірки”.
Президент України Володимир Зеленський назвав головним підсумком зустрічі радників – рішення про продовження перемир’я на Донбасі.
При цьому глава Офісу президента Андрій Єрмак заявив, що взаємодія мінського і нормандського форматів Донбасу виходить на новий рівень.
У той же час російський перемовник Дмитро Козак заявив, що підстав для проведення саміту лідерів “нормандської четвірки” поки немає.
Президент Чехії подав до суду на прем’єр-міністра через виключення з делегації на саміт НАТО
Зеленський: Україна має домовленості щодо додаткових F-16, потрібно готувати пілотів
Ракети та системи ППО для України
У Кремлі лякають світ "катастрофою" через перехоплення танкерів РФ