Верховна рада хоче впорядкувати пасажирські перевезення місцевою владою відповідно до нового адміністративно-територіального устрою. Народні депутати схвалили за основу законопроект №4376-1.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на трансляцію засідання Ради.
“За” проголосував 271 парламентар.
Закон пропонує покласти організацію перевезень:
на міських, приміських та міжміських маршрутах, що не виходять за межі однієї територіальної громади – на виконавчий орган ради, яка представляє інтереси відповідної територіальної громади;
на міжміських та приміських маршрутах, що проходять територією двох або більше територіальних громад та не виходять за межі території АР Крим чи області – на Раду міністрів Криму або обласні державні адміністрації;
на міжміських та приміських маршрутах, що виходять за межі території області (міжобласних маршрутах), та міжнародних маршрутах – на центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує держполітику у сфері транспорту;
на автобусному маршруті загального користування прямого сполучення місто Київ – міжнародний аеропорт “Бориспіль” – на Київську міську державну адміністрацію.
Нагадаємо, в кінці лютого стало відомо, що в Київській області може підвищитися вартість проїзду в транспорті. Перевізники вже колективно звертаються в ОДА, а дехто самовільно роздуває ціни.
“Новий етап європейської інтеграції”, – Порошенко привітав відкриття першого переговорного кластера про вступ України до ЄС
Червень і липень можуть стати вирішальними для України та Європи – Зеленський
Зеленський анонсував нові пакети ППО для України на засіданні "Рамштайн"
Зеленський підтвердив ураження московського НПЗ на відстані 500 км