Річниця деокупації. Залужний показав, як звільняли Чернігівську область

Джерело

Сьогодні, 6 квітня, річниця деокупації Чернігівської області. Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний показав відео, як військові звільняли регіон.

Про це повідомляє РБК-Україна посилаючись на Залужного в Telegram.

“До 6 квітня 2022 року Сили оборони повністю деокупували область. У Сіверському оперативному районі відновили контроль над державним кордоном України”, – написав Залужний.

Він зазначив, що завдяки героїчним діям українських воїнів, противник зазнав значних втрат у живій силі, озброєнні та військовій техніці.

“Ворог не зміг досягти своєї мети на полі бою, тому зосереджувався на терорі проти мирного населення. Усі злочинці мають бути покарані”, – додав Залужний.

Раніше ми писали про те, як змінилося життя у Бучі через рік після деокупації

Також нагадаємо, Подоляк зробив прогноз, згідно з яким, Україна поверне Крим протягом 5-7 місяців.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

Увага! Під час війни активізувалися інтернет-шахраї, які видають себе за сайт РБК-Україна. Вони використовують наш дизайн та персональні дані редакції. Єдиний домен РБК-Україна – www.rbc.ua. Про фейкові сторінки з нашою назвою повідомляйте на пошту: [email protected].