Окупаційний режим у Криму натрапив на серйозні проблеми — Кремль не може забезпечити водними ресурсами населенням півострова. Невизнана влада планує надати людям воду через розробку нових свердловин та опріснення морської води. Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на російські медіа.
За оприлюдненими даними, ситуація на Кримському півострові з водою нібито знаходиться під контролем.
“Ситуація із забезпеченням водою в Криму складна, але контрольована. Буряться нові свердловини, які дадуть додатковий приплив. При необхідності жителям здійснюється підвезення води, а також встановлені накопичувальні місткості. Без води кримчани не залишаться”, стверджують в окупаційному режимі.
Водночас у так званому “комітеті з водного господарства й меліорації” проінформували, водосховища заповнені на 25% станом на вівторок, 22 вересня. Наразі окупанти вивчають можливість для встановлення обладнання з опріснення чорноморської води.
До окупації воду кримчанам постачали безпосередньо з материкової України, після 2014 року це стало неможливим.
Нагадаємо, 24 серпня ввели графік подачі води, хоча раніше “влада”, яку призначив Кремль, запевняла, що всі проблеми з водою вдасться вирішити. Постачання води раніше обмежили в Сімферополі, 39 населених пунктах Сімферопольського і Бахчисарайського районів до 100 тисяч кубометрів на добу, її подаватимуть по годинах — тільки вранці й ввечері.
Як повідомляв ONLINE.UA, кримчани шоковані від нового рішення окупантів. Вони обурені тим, що ще зовсім недавно російське “керівництво” українського Криму запевняло в тому, що проблем з водою на півострові немає, але раптово змінило думку.
24 країни надіслали 521 тонну допомоги Венесуелі після землетрусів - Родрігес
Україна зміцнила позиції, а російська воєнна економіка слабшає - Урсула фон дер Ляєн
Лідери G7 одностайні щодо посилення тиску на росію для завершення війни - Зеленський
Трамп заявив, що напад Ізраїлю на Бейрут "не мав статися"