КИЇВ. 22 вересня. УНН. “Манчестер Сіті”, за який виступає півзахисник національної збірної України Олександр Зінченко, у стартовому для себе матчі англійської Прем’єр-ліги на виїзді переміг “Вулверхемптон”, передає УНН із посиланням на сайт клубу.
У першій половині гості із Манчестера відзначилися двічі – зусиллями Філла Фодена та Кевіна Де Брюйне. Рауль Хіменес на 78-й хвилині повернув інтригу у гру, але у компенсований час забив Габріель Жезус – 3:1.
Українець Олександр Зінченко не потрапив навіть до заявки на поєдинок. Офіційний сайт “містян” повідомив, що це сталося через ушкодження м’язів, якого Зінченко зазнав на одному із тренувань.
Додамо, що наступний матч “МС” проведе вже 24 вересня – у рамках третього раунду Кубку англійської ліги команда Хосепа Гвардіоли вдома прийматиме представника Чемпіоншипу “Борнмут”.
Як повідомлялося раніше в УНН, футболіст Маліновський потрапив до сфери інтересів клубу АПЛ.
Конго у матчі проти Португалії здобула перші в історії очки на ЧС
Збірна Бельгії не зуміла обіграти Єгипет у першому турі футбольного ЧС-2026
МОК розгляне зміни до Олімпійської хартії щодо нейтралітету, зосередивши увагу на росії
Український стрибун Дорощук здобув бронзу на першому старті сезону Діамантової ліги