У районі проведення операції Об`єднаних сил кіберфахівці Служби безпеки України блокували діяльність мережі сепаратистських інтернет-агітаторів. Діяльність пропагандистів координувало так зване “Міністерство інформації “ДНР”.
Про це повідомляє прес-служба СБУ.
За даними спецслужби, до групи входило 5 мешканців Маріуполя.
Фото: підозрювані (ssu.gov.ua)
“За вказівками кураторів вони систематично розміщували деструктивні матеріали на сторінках у російських соцмережах, а також публікували заклики до порушення територіальної цілісності та конституційного ладу у місцевих спільнотах із понад 150 тисячами користувачів”, – вказано у повідомленні.
У СБУ зазначають, що інтернет-агітатори виправдовували російську агресію проти України, популяризували терористичні організації “Л/ДНР” та відокремлення південно-східних областей від України. Крім того, підозрювані закликали до масових заворушень та акцій непокори.
“Наразі діяльність мережі блоковано. Правоохоронці проводять заходи із встановлення та затримання їхніх спільників”, – додали у відомстві.
Нагадаємо, наприкінці лютого Служба безпеки України викрила у Донецькій та Сумській областях двох проросійських пропагандисток.
Як писало РБК-Україна, на початку березня спецслужба припинила діяльність сепаратистських інтернет-агітаторів в Одесі та Запоріжжі.
У Харкові помер ще один рятувальник, поранений під час обстрілів рф 15 червня
На Закарпатті другий день шукають 10-річного хлопчика, якого віднесло течією Тиси
На фронті відбулося 204 бойові зіткнення, ворог застосував тисячі дронів і сотні авіабомб - Генштаб
Українці масово відмовляються від Netflix після придбання нового сезону російського мультсеріалу "Маша та Ведмідь"