Президент США Дональд Трамп заявив, що не братиме участі в онлайн-саміті по Ірану, який раніше запропонував його російський колега Володимир Путін. Трамп допускає саміт вже після виборів в листопаді.
Про це він заявив під час прес-конференції в середу.
За словами Трампа, Іран зацікавлений в тому, щоб він програв вибори президента.
“Напевно, немає. Думаю, потрібно почекати до виборів. Іран дуже хоче, щоб я програв”, – сказав Трамп.
Путін 14 серпня запропонував провести онлайн-зустріч “п’ятірки” постійних членів Радбезу ООН (Росії, Китаю, США, Франції і Великобританії), а також Німеччини та Ірану. На зустрічі він закликав обговорити план дій щодо іранської ядерної програми і домовитися про формування в зоні Перської затоки механізмів забезпечення безпеки та зміцнення довіри.
Нагадаємо, президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп заявляв, що готовий укласти “справжню угоду” з владою Ірану в ядерній сфері.
Раніше Іран видав ордер на арешт президента США Дональда Трампа через загибель іранського генерала, командувача Корпусом варти ісламської революції (КВІР) Касема Сулеймані.
Україна може отримати ліцензію на виробництво ракет Patriot
YouTube почав блокувати рекламні ролики російського заводу зброї “Алабуга”. Україна вітає це рішення
Зеленський розповів про Patriot, дрони та домовленості на G7
Нові правила ЄС для українців: зміни можуть торкнутися чоловіків