КИЇВ. 16 серпня. УНН. Американка Серена Вільямс у чвертьфінальному матчі турніру в Лексінгтоні (США) поступилася 116-й ракетці світу Шелбі Роджерс, повідомляє УНН з посиланням на WTA.
Матч тривав 2 години 9 хвилин і завершився з рахунком – 6:1, 4:6, 6:7 (5:7).
В рамках поєдинку Вільямс зробила чотири ейси і допустила дві подвійні помилки. В активі Роджерс п’ять подач навиліт.
Примітно, що для 23-кратної чемпіонки турнірів “Великого шолома” це фіаско стало четвертим в кар’єрі, коли вона поступилася опонентці із поза топ-100 рейтингу WTA.
Відзначимо, що 38-річна тенісистка зазнала першої поразки після карантину.
МОК презентував офіційні емблеми зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор Alpes 2030
Цьогорічний Чемпіонат світу з футболу може стати найприбутковішим в історії
Визначився суперник київського Динамо по першому раунду кваліфікації Ліги Європи 2026/2027
Унаї Мельгоса залишив посаду тренера молодіжної збірної України U-21