У Кривому Розі енергетики провели аварійне відключення світла фактично по всьому місту. Лікарні та критична інфраструктура перейшла на генератори, а відновити світло планується за декілька годин. Про це повідомив голова Ради оборони міста Олександр Вілкул, пише УНН.
Деталі
Енергетики провели аварійне відключення світла фактично по всьому місту. Лікарні та критична інфраструктура перейшла на генератори. Енергетики обіцяють відновлення за декілька годин
Він нагадав, що у місті працює 213 Пунктів незламності.
Нагадаємо
Сьогодні вдень Міністерство енергетики повідомляло, що на Криворіжжі продовжують діяти ліміти споживання для промислових споживачів.
Укриття скільки людей може вмістити і куди скаржитись на порушення
Маріуполь десяту добу залишається без світла після серії вибухів - ЗМІ
Ремонт доріг, у Києві обмежить рух на бульварі Лесі Українки
єОселя для ветеранів та родин загиблих військових - оновлено норми площі житла та пільгову ставку