У Львові у житловому масиві Сихів після хакерської атаки повністю відновили подачу опалення до всіх будинків, а гарячої води на 98%.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Telegram Львівської міської ради.
“Станом сьогодні на ранок, вдалося відновити подачу опалення до всіх будинків на Сихові, а гарячу воду – до 98%”, – йдеться в повідомленні.
Зазначається, що гарячу воду у цих будинках подадуть до кінця дня.
Хакерська атака на “Львівтеплоенерго”
Нагадаємо, вчора, 23 січня, житловий масив Сихів у Львові залишився без гарячої води та опалення внаслідок хакерської атаки на комунальне підприємство “Львівтеплоенерго”.
Пізніше на Сихові відновили подачу тепла, а гарячої води – на 30%
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.
Графіки відключень світла у Криму ввели з 22 червня - як діють обмеження
У білорусі заявили, що готові пропускати українців у свої ліси по ягоди та гриби - у ДПСУ кажуть, що не отримували подібних повідомлень
На бульварі Лесі Українки у Києві майже на місяць частково обмежать рух
На пункті пропуску "Шегині - Медика" попереджають про можливі затримки