У МВС планують до кінця року встановити 220 камер автофіксації на автострадах – Геращенко

 Джерело

КИЇВ. 8 вересня. УНН. До кінця року на автострадах планують встановити 220 камер автофіксації. Про це сказав заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко в ефірі одного з телеканалів, передає УНН.

“Ми збільшуємо кількість камер: уже проведено тендер на закупівлю ще 220 камер. Зараз працює 50… Поки у нас план — до кінця року 220 камер нам надійдуть для установки на автострадах України. І в наступному році ще близько 250 камер — це повністю закриє — 500 камер автотраси — найбільш аварійно небезпечні, швидкісні ділянки руху”, — сказав Антон Геращенко.

Нагадаємо, з 1 червня по Україні заробили 50 камер системи автоматичної фіксації порушень ПДР.

Протягом червня, в перший місяць роботи, камери автофіксації порушень ПДР зафіксували майже 700 тис. порушень перевищення швидкості.

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *