КИЇВ. 28 серпня. УНН. На майбутній сесії Верховної Ради планують внести законодавчі ініціативи, пов’язані зі збільшенням відповідальності за контрабанду. Про це повідомив голова партії “Слуга Народу”, перший заступник голови фракції Олександр Корнієнко в ефірі однієї з радіостанцій, передає УНН.
“Треба працювати з контрабандою. У нас є певні цікаві законодавчі ініціативи. Ми на цій сесії (Верховної Ради – ред.), я сподіваюсь, їх уже внесемо. Вони пов’язані зі збільшенням відповідальності за контрабанду, з трошки зміною фокусу, хто за це має нести відповідальність предметно. Таким чином, підвищуючи взагалі ефективність роботи цих найважливіших для держави, в принципі, служб. Тому що це два основних джерела, таких хаби, де створюються гроші для державного бюджету. Це зрозуміло, що митниця і податкова”, – зазначив Корнієнко.
Нагадаємо, Україна перейматиме досвід Італії у боротьбі з нелегальною міграцією морем.
Президент Литви прийняв відставку уряду Ругінене
Ізраїль і Ліван обговорюють створення зони без "Хезболли" на півдні країни
В Угорщині скасували заборону на українські ЗМІ, запроваджену за каденції Орбана
"Це жах!". Ексдепутат Сейму Польщі заступився за Україну й оголосив протест Навроцькому