За минулу добу у Збройних силах України зафіксували 80 випадків захворювання на коронавірусну хворобу COVID-19.
Про це повідомляє командування Медичних сил ЗСУ.
“За минулу добу зареєстровано 80 нових випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19… До закладів охорони здоров’я госпіталізовано 34 особи”, – йдеться у повідомленні.
Загалом станом на 8 березня в ЗСУ на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, хворіють 1294 особи. За час пандемії одужали 16 273 особи, летальних випадків зареєстровано 49.
На ізоляції (у тому числі самоізоляції) перебувають 373 особи.
Від початку вакцинальної кампанії у ЗСУ 2796 осіб отримали першу дозу COVID-вакцини, зокрема й 504 військові медики. За минулу добу щеплено від коронавірусу 420 осіб.
Нагадаємо, 7 березня в Україні зафіксували 5 572 нові випадки коронавірусної хвороби.
Крім того, в Україні 7 березня 2021 року за добу 910 осіб щеплено проти COVID-19.
У підмосков'ї стоять черги на АЗС через дефіцит бензину, ціни зростають - росЗМІ
Дрони 422-го полку "LUFTWAFFE" уразили російські логістичні шляхи
кремль втрачає керованість, чиновники й депутати почали суперечити путіну - розвідка
НПЗ, нафтобази та термінали у портах: у ЦПД показали карту ударів СОУ по нафтових об'єктах рф у червні