У Зеленського був понад рік, щоб підвищити мінімальну заробітну плату – Смолій

 Джерело

У президента Володимира Зеленського і його монобільшості був понад рік часу, щоб підвищити мінімальну заробітну плату.

Про це в ефірі “Прямого” сказав політолог Андрій Смолій.

“Якщо ми говоримо про підняття мінімальної заробітної плати, то я скажу так, її потрібно піднімати це однозначно, але питання в тому, як це робиться, в якій формі і в яких об’ємах. у Зеленського і його монобільшості було більше року часу і так само у них був час зробити це наприклад на весні чи зробити це влітку у перших двох місяцях для того, щоб дійсно і бюджет підготувати для такого навантаження і відповідно зробити певні розрахунки, щоб люди вчасно отримали всі заробітні плати”, – сказав Смолій.

Нагадаємо, що голова Верховної Ради Дмитро Разумков підписав розпорядження про скликання позачергової сесії парламенту 25 серпня об 11:00.

Також, Президент Володимир Зеленський звернувся до голови парламенту Дмитра Разумкова з проханням провести позачергове засідання парламенту 25 серпня та закликав нардепів підтримати законопроєкт щодо збільшення розміру мінімальної заробітної платні.

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *