КИЇВ. 8 вересня. УНН. За добу у Збройних силах України зафіксовано 27 нових випадків захворювання на COVID-19. Про це повідомляє УНН із посиланням на командування Медичних сил ЗСУ.
“Станом на 10:00 8 вересня у Збройних Силах України на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, хворіють – 624 особи. Всього за час пандемії одужало – 1347 осіб, летальних випадків – 6”, – сказано у повідомленні.
Зазначається, що на ізоляції перебуває 491 особа. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція в найближчі три доби – 126 осіб.
“За минулу добу зареєстровано 27 нових випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19”, – додається у повідомленні.
Так, з них на лікуванні у закладах охорони здоров’я перебувають 7 осіб, а на лікуванні вдома – 20 осіб. Стан здоров’я пацієнтів задовільний, спостерігається легкий перебіг захворювання.
Нагадаємо, у МОЗ назвали регіони з найбільшим добовим приростом хворих на COVID-19.
Погода в Україні і Києві 20-21 червня - коли буде спека і де чекати дощ
Ігор Смілянський відповів НБУ на вимогу щодо звільнення з Укрпошти
Мільярдер і меценат Говард Баффет особисто долучився до евакуації жителів Куп’янщини
Пенсії в Україні після 70 років складаються з основної суми та доплат - як їх рахують