Частина Донецької області знеструмлена внаслідок дій російських загарбників. Пише УНН із посиланням на голову Донецької ОВА Вадима Філашкіна.
Унаслідок атак зс рф північ Донеччини знеструмлено вранці 15 вересня. За словами керівника Донецької ОВА Вадима Філашкіна, як тільки дозволить безпекова ситуація, фахівці розпочнуть ремонтні роботи щоб відновити електропостачання.
Нагадаємо
Окупований Донецьк страждає від критичної нестачі води. Місцеві колаборанти “вирішили” проблему, і тепер з кранів тече болото, що є наслідком дій загарбників, зокрема підриву дамби Каховської ГЕС.
Війська рф обстріляли Донеччину. За добу загинув один мирний житель у Цукуриному. Ще троє осіб отримали поранення в області.
Погода в Україні 28 червня - очікується спека до +38 та короткочасні дощі
Головний конструктор Fire Point: бюрократичний тиск не дає Європі виробляти дешевшу та ефективнішу зброю
Суд виніс вирок у справі про вбивство відомого активіста Ганула в Одесі
Посадовців міськради Дніпра підозрюють у схемі розтрати 15 млн грн на сміттєвому полігоні