В центрі Мінська організували провладний мітинг

Джерело

У неділю, 16 серпня, в центрі Мінська збираються демонстранти, які будуть підтримувати нинішню владу в Білорусі. Близько 12:00 дня люди почали йти у бік площі Незалежності.

Про це повідомляє TUT.by.

Як наголошується, частина демонстрантів прибули автобусами – їх вивантажили біля палацу культури залізничників, де також вручили червоно-зелені прапори країни.

Друга частина учасників провладного мітингу приїхала поїздом з Бреста. Мало хто з демонстрантів погоджується спілкуватися з пресою.

Люди не кажуть, з якою метою приїхали, але одна з жінок уточнила, що “ніхто не змушував приїжджати”.

Новина доповнюється…

Схожі повідомлення