У неділю, 16 серпня, в центрі Мінська збираються демонстранти, які будуть підтримувати нинішню владу в Білорусі. Близько 12:00 дня люди почали йти у бік площі Незалежності.
Про це повідомляє TUT.by.
Як наголошується, частина демонстрантів прибули автобусами – їх вивантажили біля палацу культури залізничників, де також вручили червоно-зелені прапори країни.
Друга частина учасників провладного мітингу приїхала поїздом з Бреста. Мало хто з демонстрантів погоджується спілкуватися з пресою.
Люди не кажуть, з якою метою приїхали, але одна з жінок уточнила, що “ніхто не змушував приїжджати”.
Новина доповнюється…
Трамп прокоментував ймовірну відставку Стармера та розкритикував його політику
США заявили, що Ормузька протока залишається відкритою попри погрози Ірану
У чебоксарах знову атаковано завод, який виробляє антени для російських дронів та ракет
Перший танкер зі зрідженим газом прямує через Ормузьку протоку після угоди США та Ірану