В Івано-Франківську лікарні, які приймають хворих коронавірусом, вже заповнені на 70%. Місцева влада попереджає про наближення до “червоної” зони карантину.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на мера Івано-Франківська Руслана Марцінківа.
“З вересня бачимо стрімке зростання захворюваності. Наповненість наших лікарень зараз – 70%. Вони працюють на повні можливості. Вже йде мова, щоб відкривати для COVID-хворих додаткові відділення”, – написав Марцинків.
За його словами, вакциновані від коронавірусу складають лише 2% від всіх пацієнтів.
“З такими умовами “червона зона” не за горами. Якщо ж ми туди потрапимо, чинності наберуть нові обмеження”, – зазначив Марцинків.
Мер додав, що у випадку введення “червоної” зони карантину у місті заклади харчування будуть доступні тільки для людей із COVID-сертифікатими (тобто і працівник і відвідувач мають бути щеплені двома дозами вакцини).
Астрологічний прогноз 15-21 червня 2026 року: тиждень любові, натхнення і великих можливостей
Допомога на житло через єВідновлення: кому дають сертифікат, а кому - ваучер
Пенсію в Україні можна оформити з-за кордону, інструкція від ПФУ
Діарея: коли потрібно звертатися до лікаря та які продукти допоможуть швидше одужати