В Україні зафіксовано 211 пожеж, які були спричинені, як використанням генераторів, акумуляторів, зарядних станцій, інверторів та газових балончиків. Через генератори сталося 36. Загалом загинуло троє людей. Про це повідомила керівниця пресслужби в ДСНС України Світлана Водолага під час брифінгу, передає кореспондент УНН.
На сьогодні у нас зафіксовано 211 пожеж, які були спричинені, як використанням генераторів, акумуляторів, зарядних станцій, інверторів та газових балончиків,
Деталі
Так, згідно з представленою презентацією, за 6 місяців 211 пожеж були спричинені через:
- акумулятори (павербанки) – 77
- зарядні станції (блоки живлення) – 38
- генератори – 36
- інвертори – 5
- газові балончики – 55
“Внаслідок цих пожеж загинуло 3 особи й 34 отримали травми. Загальні (матеріальні – ред.) втрати майже 21 млн грн”, – сказала Водолага.
Доповнення
У Київській області стався вибух у будинку, внаслідок якого загинув чоловік.
Всесвітній день донора крові - в Україні зростає культура донорства та підтримки пацієнтів
Проведення НМТ на Одещині затягнулося майже на 13 годин через повітряні тривоги
Окупанти в Мелітополі вербують жителів до підрозділів БпЛА через значні втрати на фронті - ЦНС
В Україні провели другий етап спецоперації "Рубікон": вилучено наркотиків на майже 70 млн грн