Загарбники вдарили по Дніпропетровщині, відтак поранено двох людей. Про це повідомляє голова Дніпропетровська ОВА Сергій Лисак, передає УНН.
Деталі
У результаті ворожих атак на Нікополь двоє людей отримали поранення. 37-річний чоловік госпіталізований з осколковим пораненням грудної клітини, а 75-річна жінка лікуватиметься вдома.
Внаслідок обстрілів пошкоджено приватний будинок, де виникла пожежа, яку вже ліквідували. Постраждали також чотири багатоповерхівки, автомийка та легковий автомобіль. Пошкоджено лінію електропередач.
Окупанти також обстріляли Марганецьку та Червоногригорівську громади. Наслідки цих ударів уточнюються.
Протягом вечора, ночі та ранку противник понад п’ять разів атакував Нікопольщину, використовуючи важку артилерію, дрони-камікадзе та боєприпаси, скинуті з безпілотників.
Зеленський вручив державні нагороди Героям України, військовим, рятувальникам і видатним українцям
Розбірки з ТЦК на Троєщині виявились фейком - поліція розповіла, що сталось
Штрафи для водіїв в Україні - за які порушення передбачене найсуворіше покарання
Спека, хмарність і місцями короткочасні дощі - прогноз погоди на 25 червня