Ціна на квитки не буде підвищуватися після введення в Україні збору за виліт пасажирів. Раніше всі авіакомпанії також здійснювали цей збір.
Про це на брифінгу заявив міністр інфраструктури Владислав Криклій, передає кореспондент РБК-Україна.
За його словами, до цього дане питання регулювалося постановою Кабінету міністрів.
“Це іноді створювало певну загрозу, що не всі перевізники хотіли платити і зверталися в судові інстанції. Але зазначу, що й іноземні компанії і наші авіаперевізники здійснювали ці авіазбори. Тому на подорожчання квитків це не повинно відбитися”, – повідомив Криклій.
Нагадаємо, 13 липня Верховна рада прийняла у другому читанні закон, яким запроваджується податок з авіаперевізників за кожного пасажира, який відлітає з аеропорту України. За кожного пасажира буде стягуватися збір у 0,5 доларів на внутрішніх рейсах, і 2 долара – на міжнародних.
Раніше РБК-Україна писало, що українська авіація зможе повернутися до докризового режиму роботу протягом двох років.
Повістки поштою в Україні 2026 - правила вручення, терміни та відповідальність від ТЦК
Поліція викрила шахраїв, які виманили понад 1 млн грн під виглядом благодійних фондів
За видобуток копалин без дозволів на 1,5 млрд грн оголосили 9 підозр - Генпрокурор
Обстріл Києва 15 червня пошкодив Вищий антикорупційний суд - фото і деталі