З Торецьку евакуювали близько 2 тис. жителів за два тижні: як виглядає місто

 Джерело

За два тижні з міста Торецьк Донецької області евакуювали ще близько 2 тисяч місцевих жителів. Відео, як зараз виглядає місто, опублікував перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький у Telegram, передає УНН

Ще одне українське місто – знищене ордою нелюдів… Так сьогодні виглядає Торецьк, що на Донеччині. За два тижні евакуювали ще близько 2 тисяч місцевих жителів

– підписав відео Білошицькій.

Доповнення 

11 жовтня начальник Торецької МВА Василь Чинчик повідомляв, що орієнтовно  40-50% Торецька на Донеччині знаходиться під контролем ЗСУ. росіяни  докладають всіх зусиль, щоб у найкоротші терміни повністю захопити місто.

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *