Збірну України з біатлону дискваліфікували у жіночій естафеті восьмого етапу Кубка світу.
Про це повідомляє “Суспільне Спорт”.
Поки не відомо, що стало причиною дискваліфікації. Попередня причина – неправильна передача естафети Юлії Джими Анастасії Меркушиній.
Переможницями жіночої естафети стала збірна Швеції, яка на 1,2 сек. випередила Білорусь. Третє місце зберегла Франція.
Зеленський обговорив з Макроном кроки для активізації дипломатії та підготовку до формату G7
Сили оборони уразили пункти управління, склади та нафтотермінал окупантів
У найбільшому центрі ICE в США охоронець загубив заряджену зброю, а затриманих не перевіряли на туберкульоз
ЄС представив 21-й пакет санкцій проти рф - торкнулося "тіньового флоту", енергетики, банків та віз для російських солдатів