КИЇВ. 12 серпня. УНН. У Білорусі 250 “дівчат у білому” вийшли до Комаровського ринку у Мінську в знак солідарності з постраждалими демонстрантами. Про це повідомляє УНН, посилаючись на Telegram-канал “Мая Краіна Беларусь”.
“250 дівчат у білому вийшли з квітами до Комаровського ринку проти насильства і у знак солідарності з постраждалими і заарештованими демонстрантами”, – йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, у Білорусі почалися протести після президентський виборів у країні, які проходили 9 серпня. Після двох днів через протести у лікарнях з різними видами травм опинилися 200 осіб.
Війна з Іраном коштувала США 40 мільярдів доларів та розігнала інфляцію - CNN
В аеропортах росії почали масово обмежувати заправку літаків
російський книжковий ринок обвалився через бідність та кремлівську цензуру - розвідка
Нове зображення туманності "Кришталева куля" показало згасання зірки