У Білорусі 250 “дівчат у білому” вийшли на акцію проти насильства над демонстрантами

 Джерело

КИЇВ. 12 серпня. УНН. У Білорусі 250 “дівчат у білому” вийшли до Комаровського ринку у Мінську в знак солідарності з постраждалими демонстрантами. Про це повідомляє УНН, посилаючись на Telegram-канал “Мая Краіна Беларусь”.

“250 дівчат у білому вийшли з квітами до Комаровського ринку проти насильства і у знак солідарності з постраждалими і заарештованими демонстрантами”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у Білорусі почалися протести після президентський виборів у країні, які проходили 9 серпня. Після двох днів через протести у лікарнях з різними видами травм опинилися 200 осіб.

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *