КИЇВ. 12 серпня. УНН. У Білорусі 250 “дівчат у білому” вийшли до Комаровського ринку у Мінську в знак солідарності з постраждалими демонстрантами. Про це повідомляє УНН, посилаючись на Telegram-канал “Мая Краіна Беларусь”.
“250 дівчат у білому вийшли з квітами до Комаровського ринку проти насильства і у знак солідарності з постраждалими і заарештованими демонстрантами”, – йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, у Білорусі почалися протести після президентський виборів у країні, які проходили 9 серпня. Після двох днів через протести у лікарнях з різними видами травм опинилися 200 осіб.
Підтримка України – не благодійність, а самозахист Європи – прем’єрка Данії
Білл Гейтс заявив у Конгресі, що не бачив доказів злочинів Епштейна
ЄС та всі країни G7 єдині у підтримці України - Кошта
Трамп і Макрон повечеряли у Версальському палаці під час саміту G7