Потенційні санкції слід застосувати тільки до вищих осіб в керівництві Білорусі. Введення обмежень на тлі протестів в Білорусі розглядає ЄС.
Про це заявив міністр закордонних справ Польщі Яцек Чапутович, пише “Голос Америки”.
У суботу відбулася спільна з держсекретарем США Майком Помпео прес-конференція. Помпео, в свою чергу, заявив, що США активно обговорюють ситуацію в Білорусі з представниками Європейського союзу.
Виступаючи в столиці Польщі, яка стала останньою зупинкою Помпео в ході турне по центральній Європі, держсекретар США заявив, що Вашингтон відстежує ситуацію в Білорусі, і що мета його контактів з лідерами ЄС – це “спробувати допомогти всім, чим можемо, щоб білоруський народ знайшов суверенітет і свободу”.
Раніше Європейський союз не визнав результатів виборів в Білорусі і почав розробку санкцій по відношенню до винних у насильство під час протестів.
Також повідомлялося, що міністри закордонних справ країн-учасниць Європейського союзу схвалили введення санкцій проти Білорусі.
Трамп знову збирається з візитом до Сі Цзіньпіня
Депутату Ужгородської міськради повідомили про підозру через недостовірне декларування на майже 78 млн грн
Фракція "Євросолідарності" у Львівській міськраді ініціювала створення ТСК з питань відбудови музею Шухевича
Гегсет відзначив досягнення України та ефективність "ініціативи Трампа" PURL