КИЇВ. 16 серпня. УНН. Американка Серена Вільямс у чвертьфінальному матчі турніру в Лексінгтоні (США) поступилася 116-й ракетці світу Шелбі Роджерс, повідомляє УНН з посиланням на WTA.
Матч тривав 2 години 9 хвилин і завершився з рахунком – 6:1, 4:6, 6:7 (5:7).
В рамках поєдинку Вільямс зробила чотири ейси і допустила дві подвійні помилки. В активі Роджерс п’ять подач навиліт.
Примітно, що для 23-кратної чемпіонки турнірів “Великого шолома” це фіаско стало четвертим в кар’єрі, коли вона поступилася опонентці із поза топ-100 рейтингу WTA.
Відзначимо, що 38-річна тенісистка зазнала першої поразки після карантину.
Усик відвідав Пентагон | УНН
Канада розгромила Катар на ЧС-2026 та здобула історичну перемогу
Збірна Бельгії не зуміла обіграти Єгипет у першому турі футбольного ЧС-2026
Іранські футболісти зможуть в’їжджати до США за день до матчів ЧС-2026, попри попередні повідомлення – Reuters