Після оголошення про мирну угоду між Ізраїлем і Об’єднаними Арабськими Еміратами (ОАЕ) сторони вперше налагодили прямий телефонний зв’язок. Також ОАЕ зняли блокування з ізраїльських сайтів.
Про це йдеться в повідомленні Міністерства закордонних справ Ізраїлю.
Повідомляється, що міністр закордонних справ Ізраїлю Габі Ашкеназі на переговорах з колегою з ОАЕ шейхом Абдуллою Бін Заїдом домовився встановити прямий двосторонній канал зв’язку. У заяві МЗС ОАЕ говориться, що між країнами відкрили прямі лінії телефонного зв’язку.
Як пишуть місцеві ЗМІ, журналісти Associated Press в Єрусалимі і Дубаї вже отримали можливість телефонувати, як зі стаціонарних, так і з мобільних телефонів. Крім того, Міністерство зв’язку ОАЕ оголосило про відкриття доступу до ізраїльських інтернет-сайтів.
Нагадаємо, цього тижня Ізраїль і ОАЕ погодили мирну угоду; за його умовами, мусульмани отримають вільний доступ до святинь в Єрусалимі.
Крім того, Ізраїль в рамках цієї угоди відмовився від анексії палестинських територій.
США зосередилися на війні в Україні - Трамп
Президент відповів, чи буде росіянам помста за удар по Києво-Печерській лаврі
"Україна перемагає". На Заході попереджають, що Путін може піти ва-банк
Рютте оцінив позицію Трампа щодо припинення війни в Україні після саміту G7