КИЇВ. 17 серпня. УНН. ХК “Нью-Йорк Айлендерс” переміг в овертаймі “Вашингтон Кепіталс” і наблизився до виходу в другий раунд плей-офф Кубку Стенлі, інформує УНН з посиланням на сайт НХЛ.
Гол Метью Барзан в овертаймі приніс “Айлендерс” третю перемогу поспіль над “Вашингтоном” в серії першого раунду плей-офф Кубку Стенлі. Також шайбою у “Нью-Йорка” відзначився Андерс Лі. Єдиний гол “Кепіталс” забив Євген Кузнєцов.
Четвертий матч серії відбудеться 19 серпня в Торонто, яке є хаб-містом для команд Східної конференції.
Варто відзначити, що в історії НХЛ команди, які вели в серії 3:0, вигравали протистояння в 97,9 відсотках випадків (190-4).
Збірна Норвегії привезла на чемпіонат світу понад 1000 кг їжі
Алжир подав скаргу на суддівство до ФІФА через епізод за участю Мессі
Іспанія розгромила Саудівську Аравію після осічки з Кабо-Верде на ЧС-2026
Усик відвідав Пентагон | УНН