КИЇВ. 17 серпня. УНН. ХК “Нью-Йорк Айлендерс” переміг в овертаймі “Вашингтон Кепіталс” і наблизився до виходу в другий раунд плей-офф Кубку Стенлі, інформує УНН з посиланням на сайт НХЛ.
Гол Метью Барзан в овертаймі приніс “Айлендерс” третю перемогу поспіль над “Вашингтоном” в серії першого раунду плей-офф Кубку Стенлі. Також шайбою у “Нью-Йорка” відзначився Андерс Лі. Єдиний гол “Кепіталс” забив Євген Кузнєцов.
Четвертий матч серії відбудеться 19 серпня в Торонто, яке є хаб-містом для команд Східної конференції.
Варто відзначити, що в історії НХЛ команди, які вели в серії 3:0, вигравали протистояння в 97,9 відсотках випадків (190-4).
"Жирона" підписала форварда збірної України U-21 Олександра Пищура
Збірна України з футзалу зіграє зі Словаччиною та Естонією у відборі на ЧС-2028
Рапіристка Сопіт виграла історичне золото на ЧЄ-2026
“Олександрія” залишає чемпіона, “Лівий берег” повертається в еліту, а “Кудрівка” зберігає прописку - результати перехідних матчів УПЛ