Два поїзди – товарний та господарський – зіштовхнулись у рф. З рейок зійшло 10 вагонів, постраждалих немає, передає УНН із посиланням на Telegram-канал 112.
“Під Челябінськом зіткнулися два поїзди. Один із машиністів вирішив проскочити на червоний, в результаті на станції Бердяуш у лобову зійшлися порожній товарняк та господарський потяг. З рейок зійшло 10 вагонів. Постраждалих немає”, – йдеться у повідомленні.
За даними Telegram-каналу, на місце вже направили ремонтні бригади та відновлювальні поїзди із Златоуста та Аша. Рух на ділянці припинено.
На Херсонщині через російські обстріли загинула людина, ще 15 поранені - ОВА
В "Армія+" з'явився статус для військових, які повертаються з СЗЧ - що він означає
Ситуація в Криму 19 червня, у Зеленського закликали людей берегти життя
Синоптики прогнозують спеку наступного тижня, але "до +40 не дійде"