У рф зіштовхнулись два поїзди, з рейок зійшло 10 вагонів

 Джерело

Два поїзди – товарний та господарський – зіштовхнулись у рф. З рейок зійшло 10 вагонів, постраждалих немає, передає УНН із посиланням на Telegram-канал 112.

“Під Челябінськом зіткнулися два поїзди. Один із машиністів вирішив проскочити на червоний, в результаті на станції Бердяуш у лобову зійшлися порожній товарняк та господарський потяг. З рейок зійшло 10 вагонів. Постраждалих немає”, – йдеться у повідомленні.

За даними Telegram-каналу, на місце вже направили ремонтні бригади та відновлювальні поїзди із Златоуста та Аша. Рух на ділянці припинено.

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *