Два поїзди – товарний та господарський – зіштовхнулись у рф. З рейок зійшло 10 вагонів, постраждалих немає, передає УНН із посиланням на Telegram-канал 112.
“Під Челябінськом зіткнулися два поїзди. Один із машиністів вирішив проскочити на червоний, в результаті на станції Бердяуш у лобову зійшлися порожній товарняк та господарський потяг. З рейок зійшло 10 вагонів. Постраждалих немає”, – йдеться у повідомленні.
За даними Telegram-каналу, на місце вже направили ремонтні бригади та відновлювальні поїзди із Златоуста та Аша. Рух на ділянці припинено.
Через можливі черги на "Шегинях" автобусам дозволили змінити маршрут на кордоні з Польщею
Іпотека єОселя під 3% буде діяти для ветеранів і родин загиблих
рф атакувала кінно-спортивну школу у Сумах, де проходили заняття для дітей, загинули тварини
У столиці 21 червня відбудеться марш "КиївПрайд": у центрі міста обмежать рух транспорту