В Голосіївському та Шевченківському районах Києва були зруйновані або пошкоджені три трансформаторних підстанції ДТЕК. Також пошкоджені електромережі. Про це УНН повідомляє з посиланням на інформацію оприлюднену компанією.
У ДТЕК повідомили, що енергетики вже працюють на місцях. Більшість будинків буде заживлена за резервними джерелами найближчим часом.
“В разі змін, будемо оперативно вас інформувати на нашому телеграм-каналі”, – йдеться у повідомленні.
Кількість поранених у Києві зростає, ворог ударив по 25-поверхівці
На відновлення Успенського собору Лаври після російської атаки кошти забезпечать вже сьогодні - Свириденко
ВАКС стягнув у дохід держави активи ексначальника відділу стратегічних розслідувань у Києві на мільйони гривень
У Києві через аварію зникло світло у двох районах, відновити мають до 16 години - ДТЕК