В Голосіївському та Шевченківському районах Києва були зруйновані або пошкоджені три трансформаторних підстанції ДТЕК. Також пошкоджені електромережі. Про це УНН повідомляє з посиланням на інформацію оприлюднену компанією.
У ДТЕК повідомили, що енергетики вже працюють на місцях. Більшість будинків буде заживлена за резервними джерелами найближчим часом.
“В разі змін, будемо оперативно вас інформувати на нашому телеграм-каналі”, – йдеться у повідомленні.
росія атакувала Успенський собор Києво-Печерської лаври під час обстрілу - ПЦУ оприлюднила фото
Питання підготовки Києва до зими винесуть на розгляд РНБО - Свириденко
У столиці попрощалися із загиблим у страшній ДТП 12-річним хлопчиком
Масована атака рф на Київ забрала життя вже п'яти людей