В результаті ранкової атаки по столиці повністю зруйновані або пошкоджені три трансформаторних підстанції

 Джерело

В Голосіївському та Шевченківському районах Києва були зруйновані або пошкоджені три трансформаторних підстанції ДТЕК. Також пошкоджені електромережі. Про це УНН повідомляє з посиланням на інформацію оприлюднену компанією.

У ДТЕК повідомили, що енергетики вже працюють на місцях. Більшість будинків буде заживлена за резервними джерелами найближчим часом.

“В разі змін, будемо оперативно вас інформувати на нашому телеграм-каналі”, – йдеться у повідомленні.

У Києві кількість постраждалих через удар рф зросла до 25 – ДСНС 8 липня 2024, 09:46 • 39269 переглядiв

“Київ, Дніпро, Кривий Ріг, Слов’янськ, Краматорськ. Понад 40 ракет”: Зеленський відреагував на атаку рф та показав наслідки8 липня 2024, 08:34 • 102315 переглядiв

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *