8 вересня на Донбасі підірвались на міні двоє українських військових, внаслідок чого бійці отримали бойове травмування.
Про це повідомляє оперативно-тактичне угруповання “Схід”.
Обом військовим оперативно надали першу медичну допомогу та евакуювали до лікувальних закладів. Стан їхнього здоров’я задовільний.
“8 вересня в Донецькій області внаслідок підриву на ПМН-2 двоє військовослужбовців зі складу Об’єднаних сил отримали бойове травмування”, – йдеться у повідомленні.
За даними розвідки, під час перемир’я на Донбасі бойовики укріплюють свої позиції та встановлюють міни.
У Латвії пропонують призначити представника ЄС для мирних переговорів з росією
Бельгія обіцяє у 2026 році передати Україні 7 винищувачів F-16
Родина загиблої однорічної дитини вимагає оприлюднення відео після стрілянини поліції в Міссісіпі
Україна розраховує на відкриття всіх переговорних кластерів щодо вступу до ЄС протягом найближчих тижнів – Качка