Новини ООС: двоє українських військових підірвались на міні, бійців госпіталізували

 Джерело

8 вересня на Донбасі підірвались на міні двоє українських військових, внаслідок чого бійці отримали бойове травмування.

Про це повідомляє оперативно-тактичне угруповання “Схід”.

Обом військовим оперативно надали першу медичну допомогу та евакуювали до лікувальних закладів. Стан їхнього здоров’я задовільний.

“8 вересня в Донецькій області внаслідок підриву на ПМН-2 двоє військовослужбовців зі складу Об’єднаних сил отримали бойове травмування”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 7 вересня збройні формування Російської Федерації один раз порушили домовленості, що набрали чинності 27 липня 2020 року.

За даними розвідки, під час перемир’я на Донбасі бойовики укріплюють свої позиції та встановлюють міни. 

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *