8 вересня на Донбасі підірвались на міні двоє українських військових, внаслідок чого бійці отримали бойове травмування.
Про це повідомляє оперативно-тактичне угруповання “Схід”.
Обом військовим оперативно надали першу медичну допомогу та евакуювали до лікувальних закладів. Стан їхнього здоров’я задовільний.
“8 вересня в Донецькій області внаслідок підриву на ПМН-2 двоє військовослужбовців зі складу Об’єднаних сил отримали бойове травмування”, – йдеться у повідомленні.
За даними розвідки, під час перемир’я на Донбасі бойовики укріплюють свої позиції та встановлюють міни.
Родина загиблої однорічної дитини вимагає оприлюднення відео після стрілянини поліції в Міссісіпі
Фінляндія надасть Україні 40 млн євро у рамках ініціативи PURL
росія готується імпортувати бензин з Індії через дефіцит пального - Центр страткому
Німеччина розглядає крилаті ракети України та Ізраїля як альтернативу Tomahawk