Міносвіти з МОЗ розробили збірник документів щодо роботи закладів освіти під час пандемії

 Джерело

КИЇВ. 9 вересня. УНН. Міністерство освіти і науки України спільно з Міністерством охорони здоров’я України розробили збірник документів щодо роботи закладів освіти під час пандемії. Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу МОН.

“Міністерство освіти і науки України спільно з Міністерством охорони здоров’я України розробили Збірник нормативних документів щодо роботи закладів освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)”, – сказано у повідомленні.

Зазначається, що у збірнику є нормативно-правові акти, якими потрібно керуватися при роботі у закладах загальної середньої освіти.

Також збірник містить рекомендації щодо впровадження змішаного навчання у закладах фахової передвищої та вищої освіти.

Нагадаємо, Міністерство економіки оприлюднило звіт за результатами обстеження шкіл у рамках реформування системи шкільного харчування. У результаті обстеження виявили низку проблем.

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *