КИЇВ. 15 серпня. УНН. Двоє звільнених українців у Білорусі Костянтин Рєуцький і Євген Васильєв, яких раніше затримували під час протестів у Мінську, повернулися в Україну. Про це повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба у Twitter, передає УНН.
“Костянтин Рєуцький і Євген Васильєв щойно перетнули кордон. Вони вже в Україні, а отже, вдома. Дякую команді посольства України в Білорусі, яка успішно вирішила низку питань і забезпечила логістику”, – повідомив Кулеба.
Раніше, 14 серпня, стало відомо, що у Білорусі звільнили двох українських журналістів і волонтерів Костянтина Рєуцького і Євгенія Васильєва.
Нагадаємо, 12 серпня близько 17:00 співробітники МВС РБ затримали двох волонтерів громадської організації “Схід SOS” – громадян України Костянтина Рєуцького і Євгенія Васильєва.
Костянтин Рєуцький і Євген Васильєв щойно перетнули кордон. Вони вже в Україні, а отже, вдома. Дякую команді Посольства України в Білорусі, яка успішно вирішила низку питань і забезпечила логістику.
— Dmytro Kuleba (@DmytroKuleba) August 15, 2020
Зеленський відправив орден в Польщу не Укрпоштою - чому так сталося
В Одесі викрили схему розкрадання понад 20 млн грн на закупівлях для світлофорів
Кількість постраждалих від масованої дронової атаки у Харкові зросла до десяти
росіяни вдарили дронами по Вільнянську - поранено дітей та їхню маму