Лукашенко знову розмовляв з Путіним про допомогу через протести

 Джерело

У неділю, 16 серпня, президент Білорусі Олександр Лукашенко телефоном знову звернувся до президента Російської Федерації з проханням у разі загострення протестів спільно реагувати в рамках Генерального договору про колективну безпеку (ОДКБ).

Про це повідомляє БЕЛТА.

Олександр Лукашенко і Володимир Путін обговорили ситуацію в Білорусі. Президент Росії висловив своє бачення обстановки, що складається навколо нашої країни.

Глави держав провели ґрунтовні консультації з усіх питань. Лідери країн ще раз підтвердили домовленість, що в разі загострення ситуації в частині зовнішніх загроз боку реагуватимуть спільно відповідно до положень, передбачених Договором про колективну безпеку.

Нагадаємо, президент Білорусі Олександр Лукашенко розповів, про що домовився з президентом РФ Володимиром Путіним. За його словами, Росія при першому запиті надасть допомогу по забезпеченню безпеки Білорусі.

Зазначимо, що 9 серпня в Білорусі відбулися президентські вибори. За оголошеними ЦВК попередніми результатами, чинний президент Олександр Лукашенко набирає 80,23%, в опозиційного кандидата Світлани Тихановської – 9,90% голосів.

Пізніше у відповідь на результати виборів в Білорусі розпочались масові протести, які жорстоко придушували силовики.

14 серпня ЦВК Білорусі оголосила офіційні результати виборів президента, згідно з якими Олександр Лукашенко набрав понад 80% голосів.

Також 14 серпня МВС Білорусі заявило про звільнення близько двох тисяч затриманих демонстрантів.

Олександр Лукашенко закликав не виходити на акції протесту в країні.

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *