КИЇВ. 21 липня. УНН. З початку поточної доби, станом на 12:00, російсько-окупаційні війська двічі порушили режим тиші на Донбасі. Про це під час брифінгу повідомив полковник Дмитро Гуцуляк з пресцентру Міністерства оборони України, передає УНН.
“Сьогодні, 21 липня, станом на 12:00, російсько-окупаційні війська двічі порушили режим тиші”, – повідомив Гуцуляк.
За його інформацією, після 9:50 в районі Павлополя збройні формування РФ розпочали обстріл позицій наших захисників з автоматичних станкових гранатометів. А з близько 10:30 з ручних протитанкових гранатометів окупанти порушили режим тиші поблизу Гнутового.
Крім того, внаслідок ворожих обстрілів з АГС двоє українських героїв отримали осколкові поранення. Військовослужбовців оперативно евакуювали до лікувального закладу та надали їм належну меддопомогу, зазначив Гуцуляк.
“Захисники України вели адекватні оборонні дії з легкого піхотного озброєння. Втрати російсько-окупаційних військ уточнюються”, – резюмував полковник.
Нагадаємо, минулої доби, 20 липня, збройні формування Російської Федерації 17 разів порушили режим припинення вогню.
В Україні можуть повернути вихідні на державні свята під час воєнного стану - законопроєкт
Кабмін виділив 175 млн гривень на відновлення 8 житлових будинків у Дніпрі після атак рф
В Україні посилюють контроль за недопущенням джипінгу у природних зонах
Видалення російських сервісів з AppStore завдало удару по міфу про "непрацюючі санкції" - ЦПД