КИЇВ. 8 вересня. УНН. Влада Німеччини повинна переглянути співпрацю з Росією щодо газопроводу “Північний потік-2” через ситуацію з Олексієм Навальним. Про це у вівторок заявила керівник пресслужби Держдепартаменту США Морган Ортегус, пише УНН.
“Як неодноразово говорили багато європейських лідерів в останні дні, зараз настав час для того, щоб Німеччина переглянула партнерство з Росією по “Північному потоку-2”, — зазначила вона в Twitter.
Довідка: “Північний потік-2” — великий експортний проект, потужність споруджуваного газопроводу складе 55 млрд куб м газу в рік. Він прокладається по дну Балтійського моря. На сьогоднішній день будівництво проекту завершено майже на 94%. Введення в експлуатацію очікувалося в кінці 2019 року, але прокладка труби була зупинена через введені США санкції. Вартість проекту оцінюється в 9,5 млрд євро. Європейські партнери “Газпрому” — британо-голландська компанія Royal Dutch Shell, австрійська OMV, французька Engie і німецькі Uniper і Wintershall — сумарно фінансують проект на 50%, тобто на суму до 950 млн євро кожен.
As so many European leaders have said in recent days : the time is now for Germany to reconsider its partnership with Russia on Nord Stream 2. https://t.co/hRiidrPZrW
— Morgan Ortagus (@statedeptspox) September 8, 2020
Також відзначимо, що німецькі журналісти оцінили економічні втрати в разі зупинки “Північного потоку-2”.
У Чикаго за вихідні внаслідок стрілянини загинули семеро людей, ще 38 поранені, Трамп критикує владу
Затримання та водомети: поліція Женеви жорстко відреагувала на порушення під час протестів проти G7
Реалізацію деяких ідей розпочнемо найближчими днями - Зеленський обговорив зі Стуббом підсумки G7
Пентагон просить у Конгресу 80 млрд доларів через війну з Іраном та на інші витрати - WSJ