Російські окупанти на Донбасі тричі обстріляли позиції ЗСУ та застосували безпілотник

 Джерело

Від початку доби, 4 березня, було зафіксовано чотири порушення режиму припинення вогню з боку збройних формувань Російської Федерації.

Про це повідомляє пресцентр ООС.

Всі порушення було зафіксовано в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “Схід”.

Так, поблизу Водяного, що неподалік Донецька, противник вів вогонь у напрямку позицій українських захисників, застосувавши 120 мм міномет. А неподалік Пісків окупанти обстріляли українські позиції з великокаліберних кулеметів.

Крім того, з ручного протитанкового гранатомета противник здійснив кілька прицільних обстрілів у бік українських позицій біля Павлополя.

“На цьому ж напрямку було зафіксовано проліт БПЛА противника з перетином лінії розмежування. Завдяки вмілим діям наших воїнів, безпілотник було вчасно подавлено засобами РЕБ”, – йдеться у повідомленні.

Бойових втрат серед українських військових сил внаслідок ворожих обстрілів немає.

Нагадаємо, 3 березня, в районі проведення операції Об’єднаних сил було зафіксовано чотири порушення режиму припинення вогню.

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *