У Києва з’явився власний аромат

 Джерело

КИЇВ. 8 вересня. УНН. У Києва з’явився власний аромат у формі саше “Київський каштан”. Про це повідомляє УНН з посиланням на сторінку в Facebook Управління туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації.

“У Києва тепер є свій власний аромат “Київський каштан”! Аромат виготовлений у формі декоративного саше та має свіжий і солодкий запах квітів каштану”, – йдеться у повідомленні.

Вказано, що саше чудово підходить для ароматизації шафи, кімнати, офісу чи машини. Де можна буде затестити аромат Києва – повідомлять невдовзі.

Нагадаємо, на столичному Голосієві сталася природна пожежа, внаслідок якої вигоріла трава та повалило дерева.

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *