КИЇВ. 22 вересня. УНН. В Донецькій області зафіксовано рекорд за кількістю нових хворих COVID-19. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Донецької ОДА Павло Кириленко, передає УНН.
“Сьогодні на Донеччині ще дві смерті від коронавірусної хвороби. Новими жертвами стали 36-річний вугледарець і 53-річна мешканка Мар’їнського району. Загалом за вівторок, 22 вересня, в області зафіксовано рекорд за кількістю нових хворих: COVID-19 було діагностовано у 129 осіб, зокрема у 12 дітей і 9 медпрацівників”, — написав Кириленко.
Він додав, що захворіти на коронавірусну хворобу може будь-хто, і не можна знати наперед, який буде її перебіг.
“Молодість не гарантує захисту. Тому закликаю всіх бути обачними і дбати про своє здоров’я. Ігноруючи карантинні обмеження та протиепідемічні рекомендації МОЗ, ви наражаєте на небезпеку не тільки себе, але й своїх близьких”, — зазначив Кириленко.
Як повідомляв УНН, в Україні вже 181 тис. випадків COVID-19, за добу — 2 884.
Військові просять правоохоронців перевірити законність списання Шабуніна, який після "втрати зору" керує авто
Центр Херсона залишився без світла через російську атаку на інфраструктуру 23 червня
Запити НАБУ щодо СБУ викликали обурення в Раді і серед юристів
Графіки відключень світла у Криму ввели з 22 червня - як діють обмеження