Щоб прищепити 70% населення Землі, буде потрібно 11 млрд доз вакцини, повідомив Тедрос Гебрейесус. За його словами, диспропорція в розподілі вакцин від коронавірусу призвела до глобальної катастрофи, але ще є шанс все виправити.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на слова глави ВООЗ під час прес-конференції.
Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) запускає нову стратегію щодо вакцинації більшої частини всього населення Землі проти COVID-19 і боротьби з нерівністю в розподілі вакцин.
Стратегія розрахована до середини 2022 року. За планом, до кінця 2021 року має бути вакциновано 40% населення планети, до закінчення програми – 70%. Досягнення кінцевої мети вимагає 11 млрд доз вакцин, уточнив Гебреєсус.
На його думку, з урахуванням поточних темпів виробництва препаратів, що дають імунітет проти коронавірусу, ця мета цілком досяжна.
Глава ВООЗ зазначив, що до кінця вересня в усьому світі були введені трохи понад 6 млрд доз. Зараз глобальне виробництво вакцин від COVID-19 становить майже 1,5 млрд доз на місяць, цього достатньо для вакцинації 70% населення за умови справедливого розподілу препаратів.
Нагадаємо, що у ВООЗ розкритикували багаті країни за накопичення вакцин від коронавірусу. Там вважають, що нездатність ділитися ресурсами продовжує пандемію.
США та Катар закликали ЄС пом’якшити правила щодо метану через ризики для енергобезпеки
Британія планує криміналізувати терапію, спрямовану на зміну гендерної орієнтації
Ізраїль атакував територію Лівану напередодні переговорів США та Ірану
Підготовка до зими та посилення ППО стануть одними з головних тем саміту ЄС – Зеленський