Європейська комісія вивчить наслідки нового газового контракту Росії та Угорщини. Згідно з контрактом, Угорщина отримуватиме 4,5 млрд кубометрів газу на рік в обхід України.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на брифінг представника Єврокомісії Тіма Макфі.
“Я вже попросив колег перевірити наслідки контракту”, – сказав Макфі, відповідаючи на запитання журналістів.
Нагадаємо, Україна розкритикувала Угорщину за нову угоду з Росією, у відповідній реакції Будапешт назвав таку позицію Києва втручанням у внутрішні справи.
Детальніше про ситуацію читайте в матеріалі “Газовий контракт Угорщини з “Газпромом”. Чим ризикує Україна через угоду”.
Зустріч Трампа і Зеленського на G7 не запланована - The Guardian
Союзники на саміті G7 схилятимуть Трампа до жорсткішої лінії проти рф, але щодо його позиції є занепокоєння - Politico
Трамп знову збирається з візитом до Сі Цзіньпіня
П'ять країн ЄС пропонують урізати право голосу для нових членів блоку - Reuters