КИЇВ. 21 липня. УНН. Верховна Рада підтримала законопроєкт №3658, який закріплює ключові положення Урядового меморандуму з виробниками “зеленої” енергетики. “За” проголосували 288 народних обранців. Про це у своєму телеграм -каналі написав Прем‘єр-міністр Денис Шмигаль, передає УНН.
“Це справді компромісне рішення, яке дасть змогу зменшити тариф для сонячних електростанцій на 15%, а для вітрових електростанцій – на 7,5%.
На практиці це означатиме, що держава та всі українці заощадять майже 7 млрд грн щорічно. До 2030 року меморандум дозволить зменшити об’єм виплат “зеленій генерації” приблизно на 2 млрд євро”, – зазначив він.
Шмигаль переконаний, що така спільна робота уряду з парламентом дасть можливість гарантувати енергетичну безпеку країни, захистити права інвесторів та уникнути підвищення тарифів для людей.
Нагадаємо, законопроект був підготовлений Міненерго, на основі Меморандуму з виробниками “зеленої” електроенергії. За словами в.о. міністра енергетики Ольги Буславець, Україна буде розвивати “зелену” енергетику у відповідності до інтересів економіки та споживачів.
Ціни на нафту різко впали після досягнення угоди між США та Іраном
ФДМУ через суд ініціює повернення “труби Медведчука” під контроль держави
Китай планує вдвічі збільшити імпорт підсанкційного скрапленого газу РФ
Генпрокурор розповів, скільки проваджень щодо бізнесу були закриті протягом року