Двоє звільнених українців з Білорусі повернулися в Україну – Кулеба

 Джерело

КИЇВ. 15 серпня. УНН. Двоє звільнених українців у Білорусі Костянтин Рєуцький і Євген Васильєв, яких раніше затримували під час протестів у Мінську, повернулися в Україну. Про це повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба у Twitter, передає УНН.

“Костянтин Рєуцький і Євген Васильєв щойно перетнули кордон. Вони вже в Україні, а отже, вдома. Дякую команді посольства України в Білорусі, яка успішно вирішила низку питань і забезпечила логістику”, – повідомив Кулеба.

Раніше, 14 серпня, стало відомо, що у Білорусі звільнили двох українських журналістів і волонтерів Костянтина Рєуцького і Євгенія Васильєва.

Нагадаємо, 12 серпня близько 17:00 співробітники МВС РБ затримали двох волонтерів громадської організації “Схід SOS” – громадян України Костянтина Рєуцького і Євгенія Васильєва.

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *