КИЇВ. 15 серпня. УНН. Двоє звільнених українців у Білорусі Костянтин Рєуцький і Євген Васильєв, яких раніше затримували під час протестів у Мінську, повернулися в Україну. Про це повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба у Twitter, передає УНН.
“Костянтин Рєуцький і Євген Васильєв щойно перетнули кордон. Вони вже в Україні, а отже, вдома. Дякую команді посольства України в Білорусі, яка успішно вирішила низку питань і забезпечила логістику”, – повідомив Кулеба.
Раніше, 14 серпня, стало відомо, що у Білорусі звільнили двох українських журналістів і волонтерів Костянтина Рєуцького і Євгенія Васильєва.
Нагадаємо, 12 серпня близько 17:00 співробітники МВС РБ затримали двох волонтерів громадської організації “Схід SOS” – громадян України Костянтина Рєуцького і Євгенія Васильєва.
Костянтин Рєуцький і Євген Васильєв щойно перетнули кордон. Вони вже в Україні, а отже, вдома. Дякую команді Посольства України в Білорусі, яка успішно вирішила низку питань і забезпечила логістику.
— Dmytro Kuleba (@DmytroKuleba) August 15, 2020
До Карпат на вихідні призначають більше поїздів
Укрпошта у прифронтових містах скоригувала роботу через обстріли
рф атакувала кінно-спортивну школу у Сумах, де проходили заняття для дітей, загинули тварини
Ціни на квартири в Україні 2026 - де найбільше подорожчали оренда та продаж житла